top of page
Search

8 iemesli kapēc iegādāties ziedus floristikas uzņēmumos

Updated: Sep 12, 2023


Mēs - SABA, iegādājoties ziedus aicinam paturēt prātā šos iemeslus, kapēc atbalstīt mazos vietējos floristikas uzņēmējus & uzņēmumus. Jo zinam, ka biznesa pašā sākumā ir visgrūtāk neskatoties uz to, cik ļoti mīlam savu darbiņu, kā arī ticam, ka pozitivitāte vairo pozitivitāti!


  1. Mazie floristikas uzņēmumi piedāvā personisku un individuālu pieeju klientiem. Tie mēdz piedāvāt personalizētus pušķus vai dizainus, kas atbilst klienta vēlmēm.

  2. Mazie uzņēmumi bieži vien veic rokdarbu un ekskluzīvu darbu. Tādējādi, atbalstot mazus floristikas uzņēmumus, Jūs palīdzat saglabāt un novērtēt šo māksliniecisko aspektu, kas varētu zaudēt no masveida ražošanas.

  3. Mazajiem uzņēmumiem ir spēja reaģēt uz klientu vajadzībām.

  4. Mazākiem uzņēmumiem var būt labāka produktu kvalitāte, jo viņi, iespējams, var kontrolēt ražošanas procesu un izvēlēties augstas kvalitātes ziedus un materiālus.

  5. Atbalstot mazus uzņēmumus, Jūs palīdzat saglabāt un veicināt vietējo ekonomiku. Tie varētu nodrošināt darbavietas vietējiem cilvēkiem un kļūt par svarīgu daļu no kopienas attīstības.

  6. Lielie uzņēmumi bieži vien koncentrējas tikai uz daudzumisko ražošanu, taču mazie uzņēmumi varētu koncentrēties uz kvalitāti un detaļām. Tas nodrošina daudz dažādākus un unikālus dizainus, kas varētu būt patīkams pārsteigums klientam.

  7. Mazie uzņēmumi bieži vien ir ģimenes uzņēmumi, kas ir dzīvs piemērs uzņēmējdarbības dedzībai un mērķtiecībai. Atbalstot mazos uzņēmumus, Jūs atbalstāt uzņēmīgus cilvēkus un viņu darba centienus.

  8. Mazie uzņēmumi var būt inovatīvi un radoši. Tie mēdz eksperimentēt ar jauniem dizainiem un idejām, veidojot jaunas un interesantas pušķu un ziedu kompozīcijas.Uz tikšanos!

SABA - ziedi & dizains

68 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page