top of page
Search

Kā izveidot nevainojamu ziedu pušķi?

Updated: Sep 12, 2023Lai izveidotu nevainojamu ziedu pušķi, ir svarīgi ņemt vērā dažus faktorus. Šeit ir pieci padomi no SABA, lai padarītu jūsu ziedu pušķi aizraujošu un nevainojamu:

  1. Izvēlieties svaigus ziedus: Pārliecinieties, ka visi ziedi jūsu pušķī ir svaigi. Uzmanieties no jau nokalpojušiem ziediem un izvēlieties kvalitatīvus un spilgtus ziedus, lai pušķis izskatītos svaigs un izturīgs.

  2. Izvēlieties koordinētas krāsas: Apdomājiet, kādas krāsas pušķi vēlaties izveidot. Izvēlieties ziedus, kas savstarpēji harmonizē un izveido estētisku krāsu kombināciju. Piemēram, apvienojiet ziedus ar komplementārajām vai tuvām krāsām, lai izveidotu harmonisku pušķi.

  3. Izvēlieties atbilstošu ziedu izmēru: Kad iegādājaties ziedus, ņemiet vērā to izmēru un kā viņi saliksies kopā pušķī. Izveidojiet savu pušķi ar dažāda izmēra ziediem, lai panāktu vizuālu daudzveidību un proporcijas.

  4. Izveidojiet daudzpusīgu tekstūru: Lai pušķis izskatītos vizuāli interesants, jums vajadzētu pievērst uzmanību arī ziedu tekstūrai. Izvēlieties ziedus, kas atšķiras pēc tekstūras.

  5. Ievērojiet proporcijas un līdzsvaru: Lai izveidotu nevainojamu pušķi, ir svarīgi rūpīgi ievērot proporcijas un līdzsvaru. Nodrošiniet, lai ziedu un ziedlapu izmērs, kā arī to atrašanās vieta pušķī, būtu saskaņota un harmoniskā attiecībā pret visu pušķi.


Neaizmirstiet, ka personīgās gaumes izjūta ir būtiska pušķa izveidošanā, tāpēc eksperimentējiet - ļaujieties floristikas skaistuma būtībai, izpildiet savas ieceres katram pušķiem un padariet tos īpašus un saviļņojošus priekš jebkura saņēmēja.
Uz tikšanos!

SABA - ziedi & dizains

23 views0 comments

Recent Posts

See All

Comentarios


bottom of page