top of page
Search

Ziedi un dekorācijas

Updated: Jun 28, 2023Mēs ar vislielāko prieku dalīsimies ar dažādiem stāstiem, atziņām un arī gudrībām, kas, Jums var noderēt un, kas to zin - varbūt jau pavisam drīz mēs tiksimies kādā skaistā un Jums svarīgā dzīves mirklī! Mēs sāksim ar to, kas sākās ar mums - Ziedi.


Pavasaris jau tūliņ ir klāt. Dievinam sezonas sākumu, kad viss mostās no ziemas miega, kad pumpuri sāk sprāgt, kad apkārt rodas zaļums un gaiss paliek arvien, arvien siltāks un smaržīgāks. Ir tik patīkami sekot līdzi dabas procesiem, gadalaikiem, ziedonim. Piefiksēt, kas uzzied pirmais, kas nāk pēc tam- to visu dabā var novērot un secīgi pierakstīt, lai priekšdienām noder. Katrai sezonai ir savi ziedi, kuri savā ziedēšanas laikā parāda sevi no visskaistākās puses. Protams, mūsu platuma grādos daudz kas neaug, bet tomēr arī daudz kas aug un, tā kā pie mums šis ziedēšanas laiks ir ļoti īss, tad to gribas izbaudīt uz visiem 100.


Dabā viss ir pareizi, tāpēc ir svarīgi neizbojāt šo dabīgo procesu. Mums patīk tas naturālais skats, kad zieds ieņem savu dabīgo formu, tāpēc vajag tam sekot un to nevajag griezt pa kreisi, ja tas griežas pa labi - kompozīcija uzreiz veidojas dabiska un mērķis viennozīmīgi ir tāds, lai cilvēks palūkojoties uz to, sajustos, kā ieejot dārzā, kurā viss ieņem savu perfekto vietu.


Zieds ir harmonija, miers un līdzsvars. Bieži vien atliek tikai koncentrēties un ieelpot, un kompozīcija veidojas pati no sevis, it kā kāds no augšas vadītu... tā ir lieliska sajūta, kad spējam just caur ziediem, jo saprotam, ka esi līdzsvarā ar dabu un tās procesiem. Katrai sezonai ir savs un tas ir pats labākais tam brīdim.


Ziedi mums māca baudīt mirkli - tie aug, izveido pumpurus, tad uzzied un ir pilnā plaukumā, un tad skaisti un cēli tie nozied, līdz nonāk līdz pirmssākumiem - līdz jaunai sēklai. tas ir process, kas notiek ar pilnīgi visu, arī ar mums cilvēkiem, tāpēc ir svarīgi tam pievērst uzmanību, jo ziedi nekad neaiziet neatstājot aiz sevīm nospiedumu, vienmēr paliek jauna sēkla - jauns sākums. Tāpat kā mēs - aiz mums paliks nospiedums un tā ir dzīves jēga. Mums ir kur augt, mums ir kur tiekties... lai priecīgs pavasaris!

Baudiet mirkli un dzīvojiet skaisti.


Uz tikšanos jau pavisam drīz!

189 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page